Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

NETRADICINĖ EUROPOS KALBŲ DIENA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 26 d. Kalbų metodinė grupė gimnazijoje organizavo netradicinę Europos kalbų dieną. 1-IV klasių mokiniai per 3-5 pamokas dalyvavo įvairiose veiklose. Pradinių klasių mokiniai gamino vėliavėles, dainavo daineles, dalyvavo protų mūšyje. Vyresni mokėsi kurti eilėraščius apie gimtąją lietuvių kalbą, susipažino su lotynų kalbos posakiais. Mokėsi kalbėti vokiškai, rusiškai, angliškai, prancūziškai. Dalyvavo protų mūšiuose, kūrė Europos šalių emblemas. Per 6 pamoką pristatė savo darbus: skaitė sukurtus eilėraščius, dainavo lietuvių liaudies, rusiškas ir angliškas dainas. Veiklos buvo integruotos su muzika, matematika, informacinėmis technologijomis, daile. Mokytojams padėjo 8 klasės mokiniai. Visos klasės už dalyvavimą gavo prizus.

 

Mokytoja Astra Vėžienė

 

dsc_0659 dsc_0681 dsc_0701 dsc_0837

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal