gim_virselis1

NETRADICINĖ PAMOKA „VALANDA SU MATEMATIKA“

Tiksliųjų mokslų mokytojai nuolat ieško būdų, kaip vaikus sudominti matematika. Todėl lapkričio 20 d. Gimnazijos IIa ir IIb klasių mokiniai, lydimi matematikos mokytojos Vaidutės Kleivienės ir ekonomikos mokytojos Vijolės Glebauskienės, vyko į Kėdainius, kur dalyvavo netradicinėje pamokoje „Valanda su matematika“. Prieš išvykdami gimnazistai išsitraukė komandines užduotis, todėl kelionės metu galėjo apmąstyti, kaip ir kur jas turės atlikti. Užduotys buvo pačios įvairiausios: apskaičiuoti autobuso vidutinį greitį, vykstančiųjų vidutinį amžių, nustatyti, kiek ir kokių skirtingų valiutų galima nusipirkti trijuose miesto bankuose, kokias geometrines figūras primena prekybos centras, palyginti tam tikrų prekių kainas, ar galima gauti pelną viename banke perkant valiutą, o kitame parduodant, ar užtektų 100 Eur knygyne perkant visų rūšių II klasės pratybas ir t. t.

Mokiniai turėjo aplankyti pakankamai daug objektų, tad valanda ištirpo labai greitai. Visi džiaugėsi, kad į matematines užduotis galėjo pažvelgti iš praktinės pusės, kad dirbo komandomis, kartu ieškojo atsakymų ir sprendimo būdų. Grįžus atlikti darbai buvo aptarti, o mokiniai galėjo įsivertinti.

 

Ekonomikos mokytoja Vijolė Glebauskienė

Bendrinti: