NETRADICINĖS PAMOKOS

2022-04-15

Prieš Velykas antrokai apsilankė Kėdainiuose amatų centre. Pasidalinę į tris grupes vaikai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose.
Pirmoji vaikų grupė susipažino su tautinėmis juostomis Lietuvos kultūroje, jų spalvomis ir raštais bei nusipynė Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvų tradicines juosteles. Antroji vaikų grupė sužinojo, kokie darbo įrankiai naudojami medžio drožyboje ir pasigamino po medinį dirbinį. O trečiosios grupės mokinukai gilinosi į Velykų papročius, margučių marginimo būdus ir nusimargino velykinius  margučius senolių paliktu būdu – natūraliu vašku.
Tą dieną vaikai taip pat turėjo galimybę pasivaikščioti po Kėdainių senamiestį, susipažinti su miesto istorija ir pažaisti miesto laisvalaikio erdvėse.
Na, o antrokų darbo dienelę vainikavo plaukimo pamoka Kėdainių sporto centro baseine.
Šiek tiek pavargę, bet kupini teigiamų emocijų, vaikai, grįždami namo, dalinosi kelionės įspūdžiais.

Antrokų mokytoja Zina