gim_virselis1

NETRADICINIO UGDYMO DIENA ,,LIETUVIAIS ESAME MES GIMĘ“

Šiandien Šėtos gimnazijos bendruomenė paminėjo Vasario 16 – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ta proga buvo organizuotos netradicinės ugdomosios veiklos, kuriose dalyvavo 1 – IV klasių mokiniai, mokytojai. Pirmosios pamokos metu visa Gimnazijos bendruomenė, susirinkusi fojė, sugiedojo valstybės himną, išklausė direktoriaus M. Danilevičiaus sveikinimo. Istorijos mokytoja A. Pečiulytė pravedė istorijos pamokėlę, kurioje priminė, kuo mums, lietuviams, yra  svarbi ši data ir kaip keitėsi Lietuvos gyvenimas, pasiekimai paskutinįjį šimtmetį. Skambėjo Lietuvai skirtos dainos, kurias atliko 1-5 klasių mokiniai. IV klasės merginos su muzikos mokytoja D. Makutiene atliko  V. Kernagio dainą ,, Baltas paukštis“ ir  sušoko linksmą polkutę, kurios choreografiją sukūrė kartu su mokytoja R.Pakieniene.

Anroji pamoka 1-4 kl. mokinukus sukvietė į klases, kuriose kartu su mokytojomis vaikai sprendė kryžiažodžius, pynė draugystės apyrankes, prisiminė Lietuvos valstybės prezidentus. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo draugiškose sporto varžybose ,,Mes už Lietuvą“, kurias organizavo kūno kultūros mokytojas V. Kiaulakis. Čia tikrai netrūko gerų emocijų ir sirgalių palaikymo. I-IV  gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje ,,Ką žinai apie Lietuvą?“, kurį organizavo istorijos mokytoja A. Pečiulytė. Geriausiai savo žinias parodė, kaip ir priklauso, IV klasės mokiniai.

3 pamoka  5-8 kl. mokinius pakvietė  į protmūšį, o I-IV kl. –   į sporto varžybas. Pradinukai tuo metu  iliustravo Lietuvos himną, kūrė valstybinio apdovanojimo ženklą. Po bendrų veiklų  visa Gimnazija vėl susibūrė bendrai nuotraukai ,,Mes tikrai mylim Lietuvą“, kurią inicijavo Gimnazistų taryba. Paskutinė  kūrybinė užduotis buvo plakato  ,,Kokia nuostabi – Lietuva esi…“ kūrimas. Sukurtus plakatus iškabinome Gimnazijos fojė, kurie puoš mokyklą iki kovo 11 dienos šventės.  Visas gražias renginio akimirkas užfiksavo mokytoja E. Nagevičienė.  Pasibaigus dienos veikloms,  direktorius M. Danilevičius ir pavaduotoja N. Širkienė padėkojo mokiniams už dalyvavimą ir įteikė padėkas.

 

Dailės, technologijų mokytoja Gintarė

 

 

Bendrinti: