gim_virselis1

NETRADICINIO UGDYMO DIENA ,,PAŽINK SAVO KRAŠTĄ“

Kultūros tradicijos, paveldas – daina, kalba, istorija – tautos gyvastis. Tai, kas svarbu mums visiems, kuo galime didžiuotis…

Šiemet minime Lietuvos valstybės 100-mečio gimtadienį. Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios nuvilnijo renginių, akcijų banga ir Šėtos gimnazijoje. Protmūšiai, koncertai, pilietiškumo pamokos, žygiai partizanų takais, renginiai, skirti kalbos dienoms paminėti, mokinių kūrybiniai darbai papuošė šias dvi valstybei svarbias datas. Taip jau sutapo, kad Gimnazija šiais metais taip pat mini savo 100-metį, ta proga vasario 16-ąją buvo atidengtas stendas šioms datoms paminėti.

Kovo 9 d. Gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko kermošius, kuriame mokiniai pardavinėjo edukacinių pamokų metu sukurtus rankdarbius, kartu su mamomis paruoštus skanėstus. Tą dieną organizavome ir ,,Laisvės pikniką“, kuriame susibūrusi bendruomenė skanavo ant laužo keptas dešreles, virtą sriubą ir klausėsi Šėtos kultūros centro armonikieriaus Artūro Rušos polkutės. Jau dešimtus metus iš eilės savo jėgas visi norintys galėjo išbandyti Tradicinėse Kovo 11-osios bėgimo varžybose. Pusantro kilometro trasą – nuo paminklo savanoriams, kovojusiems už Lietuvos laisvę, iki Gimnazijos – šiemet išbandė daugiau kaip keturiasdešimt mokinių, Jaunųjų šaulių gretos, Šėtos bendruomenės pirmininkė Sandra Barzdienė (buvusi mokinė). Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, padėkos raštais. 5-8 klasių gretose pirmasis buvo 7 kl. mokinys Rytis Mikalauskas ir 6 kl. mokinė Gabrielė Šeduikytė. Vyresniųjų I-IV kl. bėgikas įveikęs pirmasis trasą – IIa kl. mokinys Domantas Kartanas ir I kl. mokinė Vesta Grinytė Po bėgimo visi vaišinomės arbata bei skanėstais, kuriais pasirūpino Šėtos seniūnė Danutė Mikolaitienė.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė

 

 

  

  

Bendrinti: