gim_virselis1

NETRADICINIO UGDYMO DIENA „PROFESIJŲ DIENA“

Gegužės 10 d. septintos klasės mokiniai lankėsi Akademijos miestelyje Lietuvos Žemės Ūkio Konsultavimo tarnyboje ir Akademijos žirgyne. LŽŪKT klausėsi paskaitos apie šią tarnybą, kokias paslaugas ir kam jas teikia, kodėl ji yra svarbi, kada įsikūrė. Sužinojo kokių specialybių dirba žmonės šioje tarnyboje. Mokinius informavo, kokie mokomieji dalykai reikalingi, norint dirbti šioje įstaigoje ir kokių profesijų žmonės čia dirba. Paskaitos pabaigoje dėliojo dėlionę, kurioje buvo pavaizduotas vienas iš Lietuvos ūkių. Pažaidę kiemelyje ir gavę dovanų žurnalą „Mano Ūkis“ atsisveikinome. Aplankę Akademijoje esantį žirgyną sužinojo kaip veikia žirgynas, kaip auginami ir treniruojami žirgai. Sužinoję, kaip sudėtinga ir kiek daug finansų reikia norint išlaikyti žirgą, septintokai nusprendė paaukoti pinigėlių, surinko beveik 10 eurų.

Visi mokiniai džiaugėsi išvyka, nes turėjo galimybę susipažinti su tiek skirtingų specialybių.

7 klasės vadovė Lina Vaicekauskaitė

 

     

Bendrinti: