gim_virselis1

NETRADICINIO UGDYMO DIENA – SPORTO DIENA

Besibaigiant mokslo metams, kai už lango skaisčiai šviečia saulė, tikrai nesinori sėdėti klasėje ir mokytis. Netradicinio ugdymo dienos – netradicinė veikla ir mokymasis kitaip. Birželio 12 d. gimnazijoje visi mokiniai ir mokytojai buvo nusiteikę sportiškai. Sporto dieną pradėjome iškilmingai pasveikindami visus sportininkus, dalyvavusius ir užėmusius prizines vietas rajono varžybose. Mokiniams buvo įteiktos padėkos. Vėliau 5-III klasių mokiniai dalyvavo keturiose sportinėse varžybose: krepšinio, tinklino, futbolo ir virvės traukimo. Didžiausios aistros ir ovacijos kilo, kai mokiniai dalyvavo virvės traukimo rungtyje. Šiose varžybose galėjo dalyvauti ir padėti klasėms jų vadovai. Visos varžybos buvo draugiškos, tad nebuvo nei nugalėtojų, nei pralaimėtojų. Svarbiausia praleistas laikas gryname ore kartu su gimnazijos bendruomene ir vienodi prizai visoms klasėms, kuriuos įteikė gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius. Po klasių varžybų tradiciškai buvo sužaistos futbolo rungtynės tarp gimnazijos bendruomenės (mokytojų, darbuotojų) ir mokinių komandų. Šį kartą labiau sekėsi mokinių komandai, kuri 1: 0 nugalėjo priešininkus.

Dėkojame kūno kultūros mokytojams metodininkams – Vladui Kiaulakiui, Elonai Nagevičienei, Aleksandrui Janovski – ui už sporto dienos organizavimą ir teisėjavimą varžybose.

NŠ organizatorė G. Boreišienė

 

Bendrinti: