Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

NETRADICINIO UGDYMO DIENA – SPORTO DIENA

Saulėtą antradienio rytą Gimnazijos sporto aikštyne vyko netradicinio ugdymo diena – Sporto diena, kurią organizavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis.

Šią dieną susirinko ypatingai gausus būrys mokinių, kadangi pirmą kartą buvo organizuojamos tarpklasinės sportinių žaidimų varžybos. Diena prasidėjo nuo pliažo tinklinio aikštelės iškilmingo atidarymo. Ją įrengė Gimnazijos darbininkai. Idėjos autorius -Vladas Kiaulakis. Po to prasidėjo varžybos rato sistema, kai kiekviena komanda žaidžia su visomis likusiomis toje grupėje. Mokiniai azartiškai ir negailėdami jėgų rungėsi dvejose amžiaus grupėse, keturiuose sportiniuose žaidimuose. 5-8 klasių mokiniai žaidė kvadratą ir futbolą. I-III gimnazinių klasių vaikinai ir merginos rungėsi krepšinio bei pliažo tinklinio varžybose. Abi pirmas vietas iškovojo 5 klasės mergaičių ir IIa vaikinų komandos.

Pasibaigus varžyboms buvo paskelbti varžybų nugalėtojai bei apdovanotos klasės saldžiais prizais. Buvo įteiktos 53 padėkos tiems mokiniams, kurie šiais mokslo metais iškovojo prizines vietas įvairiose rajono sporto varžybose.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Elona Nagevičienė

DSC_0166 DSC_0195 DSC_0241 DSC_0462 DSC_0486 DSC_0619 DSC_0665 DSC_5228 DSC_5318 DSC_5362

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal