gim_virselis1

NETRADICINIO UGDYMO DIENA – SVEIKATINIMO DIENA

Šėtos gimnazijoje kasmet vyksta  Sveikatinimo (sveiko maisto, sveiko gyvenimo būdo) diena. Šio renginio tikslas – paskatinti mokinius sveikiau maitintis, rūpintis savo sveikata ir išvengti ligų prieš šaltąjį žiemos sezoną. Šiemet šis renginys vyko spalio 24 dieną. Mokymo kabinetuose įsikūrė vitaminų stotelės. 5-IV klasių mokiniai pasiskirstė į komandas ir stotelėse atliko įvairias  užduotis.

Vitamino A stotelėje vaikai įgijo daugiau sportinių įgūdžių, ugdė ištvermę, greitį ir orientaciją. Vitamino B – buvo lavinami skonio, uoslės ir lytėjimo receptoriai, bandant atpažinti, liečiant, uostant ir ragaujant įvairius vaisius ir daržoves. Vitamino C viktorinoje „Būk sveikas“ moksleiviai pagilino žinias apie sveiką gyvenseną. Vitamino D klasėje gimnazistai turėjo sudėlioti mozaiką iš įvairių vaisių ir daržovių. Šis užsiėmimas skatino vaikų kūrybiškumą, fantaziją. Vitamino E stotelėje mokydamiesi šokių lavino judesius ir koordinaciją. Vitamino F – vaikai piešė ir lavino savo pirštukus. Vitamino K klasėje mokėsi išlankstyti servetėles, suskaičiuoti recepte produktų skaičių. Šie įgūdžiai pravers norint gražiai dekoruoti savo stalą švenčių metu. Vitamino  stotelėje buvo tikrinamas greitumas, pranašumas, stiprumas, tvirtumas, smulkinant, tarkuojant ir kitaip apdorojant įvairias daržoves ar vaisius. Kiekvienas galbūt net ir nemokantis šių darbų, manau, pabandė. Kūrybingiausi, išradingiausi mokiniai už veiklą stotelėse buvo apdovanoti „obuoliukais“, kuriuos  pakeitė į dešimtukus  su sveikatingumu susijusių dalykų pamokose.

Šventė buvo rengiama „Kvieskite daktarę“ tema.  Mokyklos fojė tapo studija, kurioje vyko 5-IV klasių paruoštų programų filmavimas. Vienas iš įdomiausių pasirodymų – madų šou. Mokiniams patiko ir bulviakasis, ir obuolių skynimas, daržo sodinimas, aerobika, ruonių maudymosi varžybos. Žiūrovų nuomone, geriausiai pasirodė IV klasė, tačiau nė viena klasė neliko nuskriausta, visos klasės laimėjo prizus: stalo žaidimus. Tikimės, jog ši šventė nenuvylė nė vieno, su džiaugsmu laukiame kitų renginių Šėtos gimnazijoje.

                                                                                                      Evelina Alūzaitė, IIb

DSC_1015 DSC_0972 DSC_0978 DSC_0996 DSC_0999 DSC_1000 DSC_1003

Bendrinti: