gim_virselis1

NETRUKUS GIMNAZIJOJE STARTUOS ROBOTIKOS BŪRELIS

Dar prieš metus robotikos tema daugeliui mūsų atrodė gana tolima ir nepasiekiama. Tačiau praėjusią vasarą, bendradarbiaujant su VŠĮ „Robotikos akademija“, gimnazijoje buvo suorganizuota Robotikos stovykla, kurią lankė 14 (5-8, I klasių) mokinių, o šiuo metu informacinių technologijų mokytojo metodininko Valdo Dirsės pastangomis iš rėmėjų baigiama surinkti reikiama suma, kad galėtume  įsigyti 6 robotus.

Kai tik turėsime įrangą, pradės veikti pradės veikti 2 neformalaus švietimo būreliai po 2 valandas, tad mokiniai, norintys įgyti robotikos žinių ir įgūdžių, išmokti sukonstruoti robotą, jį programuoti, atlikti įvairias kūrybines užduotis, turės kur realizuoti savo gebėjimus. Ateityje bus galima atlikti įvairius tyrimus, matematinius, fizikinius matavimus bei skaičiavimus.

Kadangi jau po stovyklos buvo aišku, kad didžiausio susidomėjimo sulauks robotų varžybos, tad bus pagamintas ir robotų varžybų laukas, kuris šiuo metu jau konstruojamas.

Tad sekite naujienas ir laukite robotikos būrelių starto!

 

 

Informacinių technologijų mokytoja Vijolė Glebauskienė

Bendrinti: