Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Nominacija NUOŠIRDŽIAUSIA solistė

IMG_4239

2022-01-17

 

Kėdainių muzikos mokykloje sausio 13 d. vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2022“ rajonine atranka. Gražiomis dainelėmis B kategorijoje konkursą papuošė ir Šėtos gimnazijos 3 klasės solistė Liepa Germanavičiūtė.

„Dainų dainelės“ dalyvius vertino komisija: Žydrė Vansevičienė, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos muzikos mokytoja-metodininkė (komisijos pirmininkė), Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos, Kėdainių muzikos mokyklos mokytoja-metodininkė, Audronė Vizgirdienė, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos muzikos mokytoja-metodininkė, Asta Černikauskienė, Kėdainių muzikos mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, vyresnioji mokytoja ir Žaneta Makarova, Kėdainių muzikos mokyklos mokytoja-metodininkė.
Komisija išsakė gražių pagyrų apie Liepos atlikimą, jos dainų pateikimą, tačiau patekti į kitą etapą pritrūko balų, įvertinant visu reikalingus kriterijus.
Liepai Germanavičiūtei įteikta nominacija „Nuoširdžiausia solistė“.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal