gim_virselis1

Nominacija NUOŠIRDŽIAUSIA solistė

2022-01-17

 

Kėdainių muzikos mokykloje sausio 13 d. vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2022“ rajonine atranka. Gražiomis dainelėmis B kategorijoje konkursą papuošė ir Šėtos gimnazijos 3 klasės solistė Liepa Germanavičiūtė.

„Dainų dainelės“ dalyvius vertino komisija: Žydrė Vansevičienė, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos muzikos mokytoja-metodininkė (komisijos pirmininkė), Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos, Kėdainių muzikos mokyklos mokytoja-metodininkė, Audronė Vizgirdienė, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos muzikos mokytoja-metodininkė, Asta Černikauskienė, Kėdainių muzikos mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, vyresnioji mokytoja ir Žaneta Makarova, Kėdainių muzikos mokyklos mokytoja-metodininkė.
Komisija išsakė gražių pagyrų apie Liepos atlikimą, jos dainų pateikimą, tačiau patekti į kitą etapą pritrūko balų, įvertinant visu reikalingus kriterijus.
Liepai Germanavičiūtei įteikta nominacija „Nuoširdžiausia solistė“.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Bendrinti: