Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios

14

2023-03-16

Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios

Šį reikšmingą mūsų tautai laikotarpį gimnazijos 1–4 klasių mokiniai paskyrė Lietuvai. Pradinukai mokėsi kitaip – tapo istorikais ir rinko informaciją apie Lietuvos buvusias sostines, o taip pat ir dabartinę – Vilnių. Medžiagą sistemino,  kūrė plakatus, juos kūrybiškai iliustravo. Dirbdami grupėse domėjosi, kokiomis Lietuvos pilimis galime didžiuotis, mokėsi rasta informacija pasidalinti ją pristatant. Šį laikotarpį vainikavo pradinių klasių mokinių dalyvavimas gimnazijos renginyje, skirtame Kovo 11-ajai.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Zubieliauskienė

Blog Attachment
Atgal