gim_virselis1

O KAIP VOKIŠKAI?

Spalio 14-18 dienomis Lietuvoje vyko vokiečių kalbos dienų projektas „O kaip vokiškai?“, kurį inicijavo šios Lietuvoje veikiančios institucijos: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZFA).

Mūsų gimnazijos mokiniai spalio 17 dieną kartu su vokiečių kalbos mokytoja aktyviai dalyvavo projekte „O kaip vokiškai?“ „Karaliauja vokiškasis ketvirtadienis!“

Pertraukų metu gimnazijos mokiniai spalvino Vokietijos vėliavėles. Drąsiausi mokiniai piešė „vokišką“ žmogų. Prie projekto prisidėjo ne tik vokiečių kalbos besimokantys mokiniai, bet ir mokiniai, kurie domisi vokiečių kalba.

Pertraukų metu skambėjo vokiškos dainos, gimnazijoje vyravo vokiška atmosfera.

Dėkojame visiems dalyvavusiems už gerą nuotaiką!

Viel Spaß!

 

Vokiečių kalbos mokytoja Ilona Tomkuvienė

 

 

Bendrinti: