Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PADĖKA BENDRUOMENEI

2021-11-28

Kiekvieno iš mūsų gyvenimas – tai nuolatinė kelionė, kurioje svarbiausia turėti tikslą ir kryptingai jo siekti. Keliaujant savo svajonių link žmogui be galo svarbu kitų žmonių buvimas ir palaikymas. Laiku ištartas geras žodis, patarimas, suteikta pagalba gali tapti pamatu mūsų idėjoms ir tolimesniems siekiams, prisidėti prie jų įgyvendinimo. Tad visos Gimnazijos bendruomenės vardu tariame nuoširdų AČIŪ už Jūsų buvimą kartu – už 1,2 procentų pajamų mokesčio paramą Šėtos gimnazijai. Dėkojame už dosnų Jūsų širdies gerumą bei nuolatinį palaikymą – finansinę paramą. Tai mes labai vertiname. Per 2019 – 2020 m. buvo sukaupta 3594,06 Eur. Šios lėšos, pritarus Gimnazijos tarybai, buvo panaudotos įsigyjant tarnybinį automobilį DODGE GRAND CARAVAN (valstybinis Nr. JTE 889), kuris padės ekonomiškiau ir racionaliau organizuoti Gimnazijos mokinių pavėžėjimą. 2021 m. Jūsų parama sudarė 1780,07 Eur. Šios naujai kaupiamos lėšos, tariantis su Gimnazijos taryba, bus naudojamos Gimnazijos bendruomenės labui.

Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų paramą, už šviesą, kurios kaskart vis daugiau, kai tikslo siekiame kartu ir padedame įgyvendinti vieni kitų svajones.

 

Gimnazijos administracija

Atgal