Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Padėkos ir dovanos iš festivalio ,,DAINUOJU LIETUVAI“

20230321_134420

2023-03-28

Padėkos ir dovanos iš festivalio ,,DAINUOJU LIETUVAI“

Ir kas gali labiau pradžiuginti vaiko širdelę? Tai dėmesys. Kovo 12 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,OBUOLIUKAI“ ir Šėtos gimnazijos Truskavos skyriaus 1–4 kl. mokinių ansamblis, muzikos mokytoja, vadovė Daiva Makutienė dalyvavo II virtualiame respublikiniame muzikos festivalyje „Dainuoju Lietuvai 2023“. Kolektyvai, paruošę dainas Lietuvai, jas nufilmavo ir video buvo pateiktas organizatoriams, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriui. Virtualiame respublikiniame festivalyje dalyvavo 70 kolektyvų, solistų iš 25 Lietuvos miestų, miestelių: dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių. Festivalio vaizdo įrašą galite pamatyti – https://www.youtube.com/watch?v=ROpJH49Q8Ec&ab_channel=KKCNoci%C5%ABn%C5%B3skyrius

Džiaugiamės, kad buvome pastebėti ir džiaugiamės atsiųstomis padėkomis, medaliais ir taure.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

   

Blog Attachment
Atgal