Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Padėkos ir statulėlės dainorėlių rankose

IMG_20220324_094355

2022-03-24

Kovo 11 d. Šėtos gimnazijos 3 kl. mokinių ansamblis MES (Viktorija Kiaunytė, Ieva Stanislavičiūtė, Deimantė Dereškevičiūtė, Liepa Germanavičiūtė, Danielė Gutauskaitė, Kamilė Kazakauskaitė, Saimonas Rauba, Arminas Juknys, Andrėja Kitovaitė) dalyvavo Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus organizuojamame virtualiame respublikiniame muzikos festivalyje DAINUOJU LIETUVAI (II dalis). Ansamblis paruošė Andriaus Borisevičiaus dainą MANO LIETUVA.

Džiaugiasi mokiniai, kuriems buvo įteiktos prisiminimo statulėlės ir padėka.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Blog Attachment
Atgal