Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Padėkos iš respublikinio festivalio DAINUOJU LIETUVAI

1.Obuoliukai+

2022-02-28

Vasario 16 d. Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrius organizavo virtualų respublikinį muzikos festivalį DAINUOJU LIETUVAI, skirtą Lietuvos atkūrimo dienai. Dalyvavimo sąlygos buvo, nufilmuoti dainuojantį kolektyvą, solistą, ansamblį (daina būtinai skamba tik lietuviškai), atsiųsti video organizatoriams ir tu jau esi šio festivalio dalis. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI paruošė dainą „Maža kelionė per didelį pasaulį“ (m. ir ž. Rūtos Šličkutės), o solistė Liepa Germanavičiūtė atliko l.l. dainą „Turėjo bobutė žilą oželį“.

Džiaugiamės iš festivalio atkeliavusiomis padėkomis ir statulėlėmis.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

     

Blog Attachment
Atgal