gim_virselis1

Padėkos iš respublikinio projekto ŠVENČIU LIETUVĄ

2023-03-15

Šėtos gimnazijos 2 kl. mokiniai, mokytoja Lina Rugienienė ir Šėtos gimnazijos Truskavos skyriaus 1-4 kl. mokiniai bei jų mokytojos Aurita Kananovičienė ir Džiuginta Ivanauskienė kovo 11 d. dalyvavo virtualiame respublikiniame 1–4 kl. mokinių integruoto informacinių technologijų, dailės ir muzikos projekte „Švenčiu Lietuvą“. Projektui muzikinius kūrinius paruošė ir video montavo muzikos mokytoja Daiva Makutienė.
Džiaugiamės, kad tarp dalyvavusių net 54 Lietuvos mokyklų projekte atsispindėjo ir Šėtos gimnazija, nes kiekvienai mokytojai buvo įteiktos padėkos.
Projekto organizatorius – Vilniaus Maironio progimnazija. Rengėjos: Gražina Pirmaitienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja, Jurgita Turlienė, muzikos mokytoja metodininkė.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: