Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PAGARBA GABIAUSIEMS MOKINIAMS IR JŲ MOKYTOJAMS

Kėdainių arenoje pagerbti ir rajono savivaldybės premijomis apdovanoti gabiausieji mūsų krašto mokiniai, tapę tarptautinių, respublikinių olimpiadų ir konkursų laureatais, bei rajono olimpiadų, konkursų nugalėtojai. Dėmesys, pagarba ir gėlės taip pat skirti jų mokytojams, paruošusiems gabius mokinius, skatinusiems juos siekti pripažinimo. Daugiau skaitykite: http://kedainietis.lt/naujienos/naujienos/pagarba-gabiausiems-mokiniams-ir-ju-mokytojams/

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal