Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PAGRINDINIO IŠSILAVINIMO PAŽYMĖJIMŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ GIMNAZIJOJE

1655793753149

2022-06-27

Gimnazijoje vyko graži, pagrindinio išsilavinimo, kurį įgijo visi II klasės mokiniai, pažymėjimų įteikimo šventė. Gimnazistus sveikino ir atverti naują gyvenimo knygos puslapį linkėjo direktorius Mindaugas Danilevičius, pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė, mokinių tėveliai, klasės vadovė Vijolė Glebauskienė. Ji auklėtiniams palinkėjo skaitant gyvenimo knygą ne tik stengtis suprasti jos turinį, bet ir pažinti, atrasti įvairius jausmus, kurie padeda gyventi mums visiems. Pasidžiaugta, kad dauguma baigusiųjų II klasę pasirinko mokymąsi tęsti toliau ir vidurinio išsilavinimo sieks savo mokykloje.

Klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

 

Blog Attachment
Atgal