Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Pamoka kitaip Ingleby ūkyje

20220509_125026

2022-05-09

7 klasės mokiniai gegužės 9 d. vyko į kitokią biologijos ir karjeros ugdymo pamoką Ingleby ekologiškame ūkyje. Čia mums papasakojo kokius augalus augina visame pasaulyje, o Lietuvoje šiais metai auginama net 20 skirtingų kultūrų. Mokinius sužavėjo dideli angarai, galinga ir moderni technika, aplinkos švara ir, kad norint ūkininkauti reikia išmanyti daug dalykų: biologijos, chemijos, fizikos, matematikos, IT ir žinoma kalbų. Čia sutikome ir Šėtos gimnaziją baigusį mokinį. Ingleby atstovai aprodė kviečių, avižų ir pupų laukus, papasakojo su kokiais sunkumais susiduria ūkininkaujant ekologiškame ūkyje: piktžolės ir įvairūs kenkėjai, tačiau pasidžiaugė, kad auginant ekologiškai augalus mažiau kenkia aplinkai, mikroorganizmams, mažiau anglies dioksido išskiriama į aplinką, sveikesni produktai atkeliauja iki mūsų stalo. Taip pat aprodė ir naują vandens laistymo sistemą, kuri naudoja požeminį vandenį. Ačiū Ingleby ūkiui už priėmimą ir įdomią pamoką.

Vyr. socialinė pedagogė Ilona Jakienė ir biologijos mokytoja Vaida Klevinienė

  

Blog Attachment
Atgal