Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PAMOKA „SMALSIŲ VAIKŲ MIESTE“

20181122_111744

Lapkričio 22 d. antrokai dalyvavo edukacinėje veikloje didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame pramogų centre vaikams „CurioCity“. Vaikai galėjo pasijusti įvairių specialybių atstovai – gydytojais, statybininkais, gaisrininkais, ūkininkais, virėjais, barmenais, detektyvais, artistais… Tai aplinka, kuri lavina vaizduotę, skatina kūrybiškumą. Vaikai bendraudami tarpusavyje galėjo praktiškai viską išbandyti, išsiaiškinti, kaip kas veikia.

Važiuodami namo mokiniai dar ilgai dalijosi patirtais įspūdžiais ir noru visa tai pakartoti dar kartą.

 

Lina Rugienienė, 2 klasės mokytoja

Blog Attachment
Atgal