Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PAMOKOS SU GYVŪNAIS

Kovo 13 dieną mūsų Gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo integruotoje žmogaus saugos ir gamtos bei pasaulio pažinimo pamokoje. Užsiėmimą iniciavo Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija bendradarbiaudama su Kėdainiuose veikiančia gyvūnų gerovės tarnyba ,,Pifas“. Tarnyba siekia užtikrinti, kad Kėdainių rajono savivaldybėje mažėtų apkandžiotų vaikų, be priežiūros paliktų augintinių ar benamių gyvūnų skaičius. Pamokoje vaikams buvo aiškinama galima šunų elgsena, mokoma, kaip teisingai įvertinti gyvūnų instinktus. Iš stebėto filmuko vaikai suprato, kad gyvūnai taip pat jaučia skausmą, jie yra draugiški ir nori bendrauti bei nusipelno pagarbos.

Nelaimingų istorijų būtų mažiau, jei visi mokytume vaikus atsakomybės už augintinius.

3 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

 

 

Blog Attachment
Atgal