Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PANEMUNĖS KELIU

61604649_2052728198354751_9084238250633068544_n

Gegužės 29 d. trečiokai keliavo turiningu maršrutu – Panemunės keliu. Pirmiausia apžiūrėjo Kauno pilį, pasigrožėjo Nemuno ir Neries santaka, sužinojo šių dviejų Lietuvos upių ilgius, iš kur išteka. Kelionę tęsė atvykę į Raudondvarį – jaukų Lietuvos vidurio miestelį, įsikūrusį Nemuno ir Nevėžio upių santakoje ir ten esantį puikios gamtos apsuptą dvarą. Važiuojant toliau, vaikus sužavėjo vietovės: iš vienos pusės kelias apjuostas vaizdingo Nemuno slėnio, iš kitos – stūksančių piliakalnių. O vienas iš jų – Seredžiaus (Palemono kalnas) – paliko neišdildomą įspūdį: kopdami į piliakalnį, vaikai įveikė beveik tris šimtus laiptų, kad atsivertų nuostabūs apylinkų vaizdai. O vėliau laipteliais žemyn ir vėl pirmyn. Taip atvyko į Veliuoną, apie kurią sakoma, kad tai viena seniausių Lietuvos gyvenviečių. Pasak istorinių šaltinių, Veliuonoje lankėsi, kovojo ir mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas. Trečiokai iš nuostabos aikčiojo, kai sužinojo, kad Raudonės pilyje įsikūrusi mokykla, o nuo 33.5 m aukščio pilies bokšto vėl galėjo grožėtis kraštovaizdžio panorama. Paskutinė stotelė – Panemunė, kurią garsina atnaujinama Panemunės pilis: ekspozicijos, pilies bokštas, greta pilies esantis senas parkas ir kaskadiniai tvenkiniai.

Iš įspūdingos kelionės visi mažieji keliautojai grįžo sveiki, laimingi ir aplankę visus šiame kelyje esančius gamtos, istorijos ir kultūros objektus.

 

3 klasės mokytoja Zinaida Kleivienė

Blog Attachment
Atgal