gim_virselis1

Papasakotos istorijos įkvepia

Mūsų gimnazijos 9 klasės mokinės Austėja ir Augustė Gulbinaitės tapo  Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) finansuojamų projektų sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai“ laureatėmis.

Šios mokinės, dalyvaudamos projekte “Matematika – laimėtojų mokslas” pagerino matematikos žinias, buvo aktyvios projekto dalyvės, domėjosi ir tebesidomi mokymusi.

Sveikiname Austėją ir Augustę!

Jos kartu su matematikos mokytoja-metodininke Vaidute Kleiviene ir projekto vadove Antanida Likšiene rugpjūčio 25 dieną vyko į Vilnių ir dalyvavo Lietuvos muzikos, teatro ir kino muziejaus kiemelyje vykusioje Europos socialinio fondo agentūros organizuotoje konferencijoje „Prašyti ne gėda, duoti nesunku“. Joje 10-ies geriausių sėkmės istorijų Lietuvoje herojai ir projektų vykdytojai buvo apdovanoti gėlėmis, atminimo dovanomis. Į gimnaziją parvežėme ir apie tai liudijantį diplomą. Mergaičių sėkmės istorija atspausdinta naujoje “Žingsnių” knygelėje, kurią rasite ir gimnazijos bibliotekoje. Istoriją paskaityti ir pažiūrėti „15 min.lt” portalo sukurtą filmuką galite ir paspaudę šią nuorodą: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/sekmingi-zingsneliai-matematikos-pasaulyje-dvyniu-austejos-ir-augustes-istorija-233-1343194.

Džiaugiamės galimybe dalyvauti ir laimėti tokiame konkurse.

Rugsėjo 1-osios proga linkime visiems būti aktyviais, daug mokytis, ieškoti galimybių, turėti drąsos nugalėti sunkumus. Tikimės, kad Augustės ir Austėjos papasakota sėkmės istorija įkvėps ir kitus mūsų gimnazijos mokinius ir mokytojus.

Būkime aktyvūs ir drąsūs!

Antanida Likšienė
projekto “Matematika – laimėtojų mokslas” vadovė

Bendrinti: