gim_virselis1

PARTNERIAI PASIRAŠĖ SUTARTĮ

Projektas „Matematika – laimėtojų mokslas“ netrukus pradės savo veiklą su mokiniais. Partnerių vadovai: Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, Truskavos pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja Asta Butrimaitė ir Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Dalia Autukienė susirinko aptarti projekto pradžios detalių ir pasirašė Jungtinės veiklos (partnerystės) sutartį. Joje projekto partneriai: Šėtos gimnazija, Truskavos pagrindinė mokykla ir Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras – įsipareigojo kartu veikdami tobulinti mokymo metodikas, kad 8 klasių mokiniai pagerintų mokymosi rezultatus.

Nuo vasario 1-osios mokyklose pradės dirbti projekto darbuotojai, bus suderinti popamokinės veiklos tvarkaraščiai, parengti darbo planai, vyks darbas su mokiniais.

 

Sekite mūsų naujienas mokyklų svetainėse.

 

Vaidos Rastauskaitės nuotraukose: Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, Truskavos pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja Asta Butrimaitė, Bukonių mokyklos – daugiafukcio centro direktorė Dalia Autukienė ir projekto vadovė Antanida Likšienė Jungtinės veiklos (partnerystės) sutarties pasirašymo metu.

 

Antanida Likšienė, Projekto vadovė

 

Bendrinti: