Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PARTNERIAI PASIRAŠĖ SUTARTĮ

Projektas „Matematika – laimėtojų mokslas“ netrukus pradės savo veiklą su mokiniais. Partnerių vadovai: Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, Truskavos pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja Asta Butrimaitė ir Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Dalia Autukienė susirinko aptarti projekto pradžios detalių ir pasirašė Jungtinės veiklos (partnerystės) sutartį. Joje projekto partneriai: Šėtos gimnazija, Truskavos pagrindinė mokykla ir Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras – įsipareigojo kartu veikdami tobulinti mokymo metodikas, kad 8 klasių mokiniai pagerintų mokymosi rezultatus.

Nuo vasario 1-osios mokyklose pradės dirbti projekto darbuotojai, bus suderinti popamokinės veiklos tvarkaraščiai, parengti darbo planai, vyks darbas su mokiniais.

 

Sekite mūsų naujienas mokyklų svetainėse.

 

Vaidos Rastauskaitės nuotraukose: Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, Truskavos pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja Asta Butrimaitė, Bukonių mokyklos – daugiafukcio centro direktorė Dalia Autukienė ir projekto vadovė Antanida Likšienė Jungtinės veiklos (partnerystės) sutarties pasirašymo metu.

 

Antanida Likšienė, Projekto vadovė

 

Blog Attachment
Atgal