PASAULINĖS JUDĖJIMO DIENOS PAMINĖJIMAS

Gegužės 26 dieną pirmos klasės mokinukai dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame Pasaulinės judėjimo sveikatos labui dienos paminėjime. Į Kėdainių miesto parką susirinko didelis būrys Kėdainių rajono mokyklų ir darželių vaikų. Dalyvių laukė ,,Žaidimų“, ,,Turizmo“, ,,Judesio“, ,,Šokio“ salos, buvo galimybė pasimatuoti tikrą kareivišką amuniciją, pašaudyti į taikinį ir paragauti kareiviškos košės. Šėtos gimnazijos pirmokėliai šoko, mankštinosi ant didžiųjų gimnastikos kamuolių, šokinėjo per lankus, žaidė judrųjį žaidimą ,,Pagauk uodegą“ ir dar daug kitokių žaidimų. Visi dalyviai renginio pabaigoje buvo vaišinami ,,Dadu“ ledais. Mūsų mažiesiems mokinukams renginys labai patiko, vaikai patyrė judėjimo bei buvimo kartu džiaugsmą.

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

111044 113731 114609 115644 120031 123507