gim_virselis1

PASIDALINO ĮSPŪDŽIAIS IŠ AIRIJOS

Projektas EVA tęsiasi. Įvyko Šėtos gimnazijos delegacijos išvykoje į Airiją įspūdžių pristatymo gimnazijos bendruomenei popietė. Į ją atvyko ne tik projekto mokiniai, bet ir jų tėvai. Visus domino pirmosios projekto mokinių viešnagės Airijoje dalyvių įspūdžiai ir patirtys. Kalbėjusieji Viktorija, Laurinta, Martynas, Lina akcentavo , kad išvyka buvo naudinga jų kultūrinio pažinimo, bendravimo, anglų kalbos praktikos ir kitomis prasmėmis. Projekto vadovė Jurgita Tekunova dėkojo mokiniams už gebėjimą būti savo šalies atstovais, o direktorius Mindaugas Danilevičius pabrėžė, kad jis didžiuojasi savo gimnazijos mokiniais.

Projekto mokiniai ir mokytojai dirba toliau. Laukia kelionė į Norvegiją, ir jau greit: vasario mėnesį.

Antanida Likšienė

 

Bendrinti: