Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PASIDALINO ĮSPŪDŽIAIS IŠ AIRIJOS

Įspūdžiais dalinasi gimnazijos direktorius M. Danilevičius

Projektas EVA tęsiasi. Įvyko Šėtos gimnazijos delegacijos išvykoje į Airiją įspūdžių pristatymo gimnazijos bendruomenei popietė. Į ją atvyko ne tik projekto mokiniai, bet ir jų tėvai. Visus domino pirmosios projekto mokinių viešnagės Airijoje dalyvių įspūdžiai ir patirtys. Kalbėjusieji Viktorija, Laurinta, Martynas, Lina akcentavo , kad išvyka buvo naudinga jų kultūrinio pažinimo, bendravimo, anglų kalbos praktikos ir kitomis prasmėmis. Projekto vadovė Jurgita Tekunova dėkojo mokiniams už gebėjimą būti savo šalies atstovais, o direktorius Mindaugas Danilevičius pabrėžė, kad jis didžiuojasi savo gimnazijos mokiniais.

Projekto mokiniai ir mokytojai dirba toliau. Laukia kelionė į Norvegiją, ir jau greit: vasario mėnesį.

Antanida Likšienė

 

Blog Attachment
Atgal