gim_virselis1

PASINERK Į POZITYVIOS ENERGIJOS SRAUTĄ!

Tokiu tikslu 11 klasės mokiniai dalyvavo „VIBELIFT“ renginyje antrus metus iš eilės.

„VIBELIFT“ – jau trečius metus iš eilės vykstantis festivalis jaunimui Vilniuje- ,,Siemens“ arenoje, kuriame mūsų gimnazijos mokiniai klausėsi žymių profesionalų ir nusipelniusių žmonių pranešimų. Tai labai įspūdingas renginys ir reginys. Daug veiksmo scenoje, dar daugiau įstabiausių istorijų, dar daugiau geriausių pranešėjų ir gyvos muzikos! Tai diena, kurią prisimins mokiniai labai ilgai! Renginio organizatoriai pakvietė visus leistis į nepakartojamą kosminę odisėją, pasikrauti energijos, žinių, idėjų. Pranešimai trumpi, bet įspūdingi. Temos –pačios įvairiausios, pav. “Kokio laipsnio Tavo energetinė įkrova?”, “Art, art ir art”, “Kaip judėti žvaigždžių takais be kompaso”, “Apie visuomeniškumo galią ir vertybes”, “Kaip atskleisti savo talentus?”, “Motyvacija ir įkvėpimas. ,,Trys priežastys keltis iš lovos”, “Tęstinumas -pagrindinė sėkmės formulė”, „Populiarumas lygu sėkmė?”, “Kaip surasti tai, kas niekada nebuvo paslėpta”, “Kodėl pasaulį užkariauja vardai, o ne pareigos?” ir t.t.

Renginį organizuoja Socialinių mokslų kolegija.

III klasės vadovė Elona Nagevičienė

 

Bendrinti: