gim_virselis1

PASITINKANT DIDŽIAUSIAS METŲ ŠVENTES

Paskutinė savaitė prieš žiemos atostogas Šėtos gimnazijoje buvo  pilna šventinės nuotaikos. Belaukiant didžiųjų metų švenčių gimnazija pasipuošė Kalėdinėmis dekoracijomis, pertraukų metu skambėjo nuotaikinga muzika. Kiekvienos klasės pagamintas  Advento vainikas papuošė gimnazijos foje. Vėliau sukurti vainikai buvo pristatyti Advento popietėse, kurias rengė III klasės mokiniai, padedami tikybos mokytojos Linos. Per visą savaitę įvyko 3 popietės, kurių metu mokiniai geriau susipažino su Advento dainomis, valgiais, burtais. Renginių metu mokiniai ne tik išklausė istorijos apie šio susikaupimo laikotarpio tradicijas, bet ir patys pristatė Adventui būdingus papročius.

Šėtos gimnazijoje gruodžio 20 dieną lankėsi Kėdainių kultūros centro mokinių teatro grupė, kuri pradinių klasių mokiniams pristatė spektaklį „Vėjų pasakos“. Spektaklio metu mažiuosius aplankė Kalėdų senis ir nudžiugino juos  dovanomis.

Paskutinė diena prieš atostogas buvo išties ypatinga. Ilgosios pertraukos metu foje buvo rodomas kalėdinis filmukas „Kalėdos Madagaskare“, o gimnazijoje vaikščiojo trys nuotaikingos besmegenės. Tai buvo Gimnazistų klubo sveikinimas visiems gimnazijos darbuotojams. Jos dalino savo iškeptus imbierinius sausainius ir linkėjo gerų metų.

Tai  išties nuostabi savaitė, kurios metu gimnazijos bendruomenės nariai pajuto šventinę nuotaiką, visų veidus puošė šypsena, o išsvajotos atostogos buvo pasitiktos geromis emocijomis.

 

III kl. mokinė, gimnazistų klubo prezidentė Karolina Kužmarskytė

Bendrinti: