Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PASKUTINĖ STOVYKLOS DIENA

Paskutinę stovyklos „Vasara gimtinėje“ dieną vaikai ne tik susipažino su pievų ir laukų augalais bei pynė iš jų vainikus, bet ir atliko prasmingą darbą: aplankė ir sutvarkė partizanų kalnelį, jų perlaidojimo vietą kapinėse, knygnešio Mato Keliausko kapą.

Po pietų vyko stovyklos uždarymo šventė. Joje dalyvavo viešnios iš „Zosytės klėtelės“, gimnazijos darbuotojai, vaikų tėveliai ir draugai. Stovyklautojai visus pradžiugino išmoktomis liaudies dainomis ir šokiais.

Stovyklos akimirkomis ir vaikų pagamintais darbeliais iš molio galima pasidžiaugti gimnazijos fojė esančioje parodoje.

                                     Stovyklos vadovė Lina Rugienienė

DSC00612 DSC00620 DSC00628 DSC00651 DSC00656 DSC00664 DSC00680 DSC00697

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal