PASKUTINIS SKAMBUTIS

Gegužės 24 dieną Šėtos gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis penkiolikai 69-tos laidos abiturientų. Labiausiai dvyliktokus džiuginanti šventė prasidėjo iš pat ryto, kai kartu su auklėtoja, netradiciškai atvykusią traktoriumi, įžengė į mokyklą, kur juos pasitiko jaunesni mokiniai ir mokytojai garsiais aplodismentais. Paskutinės pamokos, smagūs prisiminimai, juokas iki ašarų ir seni pokštai juos lydėjo iki pietų.

Įpusėjus dienai pirmokėliai, vedami abiturientų, tėveliai, mokytojai ir jaunesnieji gimnazijos mokiniai buvo pakviesti į paskutinio skambučio koncertą, kurį ruošė mokytoja Gintarė Boreišienė ir III klasės mokiniai. Skambant muzikai ir skaitovių skaitomais eilėraščiais prasidėjo laukta dienos dalis. Koncerto metu žodį tarė gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė, pirmosios dvyliktokų mokytojos Zinaida Kleivienė, Giedrė Motiejūnienė ir Milda Bernotienė bei pirmokėliai, kurie atliko ir smagią dainelę „Pam param“ . Pasirodymą šventėje atliko ir patys šventės kaltininkai – vienuoliktokams įteikė testamentą bei mokyklos raktą, atliko vaidybinį pasirodymą ir padėkojo savo auklėtojai Jurgitai Tekunovai. Šventę pabaigėme tradicišku mokyklos varpelių įteikimu ir jautria Karolinos Korsakovaitės atliekama daina „Aš visada atsisveikinu pirma“, kurios metu tikrai ne vieno žmogaus skruostu nuriedėjo ašara.

Brangūs dvyliktokai – linkime Jums gero vėjo!

Viktorija Kulytė, III klasės mokinė