Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Pažintinė 3 klasės mokinių pamoka su gyvalazdėmis

MicrosoftTeams-image (10)

2022-03-16

Pažintinė 3 klasės mokinių pamoka su gyvalazdėmis

 

Pasaulyje šiuo metu yra žinoma apie 1,2 mln. vabzdžių rūšių, tačiau trečiokai atėję į biologijos kabinetą daugiau sužinojo apie čia augančias gyvalazdes, kurios pasižymi visa eile specifinių savybių,  leidžiančių prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos, atlaikyti konkurencinę kovą su kitais gyvūnais. Mokiniai pateikė juos dominančius klausimus, susipažino su gyvalazdžių gyvenimo ciklu, išgirdo įdomių faktų, galėjo palyginti gyvalazdės ir vištos kiaušinius, apžiūrėti išnaras, pasidaryti asmenukę ir praleisti turiningai pažintinę pamoką kitokioje aplinkoje.

 

Biologijos mokytoja Vaida Klevinienė

 

Atgal