gim_virselis1

PAŽINTINĖ EKSKURSIJA Į KAUNĄ

IIb klasės mokiniai išsiruošė į paskutinę ekskursiją kartu. Kauną atradome iš naujo. Aplankėme net 3 muziejus ir 1 bažnyčią, kur dar nesame buvę. Tokią galimybę aplankyti nemokamai muziejus mokiniams iki birželio 30 d. pateikus tik mokinio pažymėjimą suteikė Kultūros ministerija, kuri tam skyrė 600000 Eur. Žygį pėsčiomis pradėjome nuo Kauno pilies ir Santakos parko, kur mielai pasisupome sūpynėmis ir išbandėme lauko treniruoklius. Tada aplankėme Vaižganto muziejų bei Vytauto bažnyčią. Didelį įspūdį paliko Kauno Rotušė – atsisėsti ant kėdės, ant kurių sėdėjo net 4 karaliai, pasirašinėję sutartis, Tibeto dvasinis lyderis Dalai Lama, pasiseka ne visiems. Arba pabuvoti Rotušės balkone, kur Lietuvos krepšininkai sveikinami po įspūdingų pergalių! Keletą minučių pailsėję ant Rotušės aikštės suoliukų – vėl pakilome. Tikslas – vienintelis pasaulyje Velnių muziejus, kuriame net 3000 eksponatų. Tai dailininko Antano Žmuidzinavičiaus kolekcija. Ir paskutinis muziejus – Mykolo Žilinsko dailės galerija, kuri nustebino savo ekspozicijomis. Ne tik Vakarų Europos tapytojų darbais, bet ir egzotiškais eksponatais iš Egipto – mumijomis, Japonijos porcelianu. Na ir pabaigoje – pramogų ir nuotykių parkas UNO, kur buvo nugalėtos baimės, išbandyta draugystė bei pagalba klasės draugui.

IIb klasės vadovė Elona Nagevičienė

 

Bendrinti: