gim_virselis1

PAŽINTINĖ KELIONĖ Į KREKENAVOS REGIONINĮ PARKĄ

Spalio 1 d. Šėtos gimnazijos ir Pagirių daugiafunkcinio centro labai gerai besimokantiems 2- 5 klasių mokiniams gimnazija padovanojo pažintinę kelionę į Krekenavos regioninį parką.

Krekenavos regioninio parko centre ekspozicijos patraukliai atskleidė parko išskirtinumą, Nevėžio vingius. Mokiniai buvo supažindinti su parko augalija ir gyvūnija, parko simboliu- stumbru bei saugoma teritorija. Smagių pojūčių vaikai patyrė klausydami paukščių ir žvėrių garsų, uostydami kadagių, čiobrelių kvapus.

Išėję iš lankytojų centro mokiniai lipo į 30 m. aukščio apžvalgos bokštą – aikštelėje atsivėrė gražus Nevėžio slėnių kraštovaizdis, Krekenavos miestelis ir jo apylinkės.

Nusileidę iš bokšto vaikščiojome ir grožėjomės sutvarkyta poilsio teritorija.

Kelionę baigėme Pašilių stumbryne, kur gėrėjomės stumbrais iš arti, stebėjome, kaip jie maitinasi, braižo savo didžiules nugaras į medžių kamienus. Ekskursijos vadovas supažindino su europinių stumbrų gyvenimu, papasakojo daug įdomaus apie stambiausius laukinius gyvūnus.

Dar  pasivaikščiojome miško takeliu, pasidalinome maloniais kelionės įspūdžiais.

 

Pradinių klasių mokytojos Ernesta Pečiulienė ir Lina Rugenienė

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? IMG_2778 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Bendrinti: