Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“

244003965_432681485139411_2647753183148199990_n

Mūsų gimnazija dalyvauja pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Rugsėjo 30 dieną gimnazijos aštuntokai vyko į antrą pažintinę ekskursiją, VDU ŽŪA Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetą, esantį Kaune. Ten dalyvavo edukacinėje pamokoje, kurioje sužinojo apie akvakultūros vystymosi Lietuvoje istorija, žuvininkystės ūkius Lietuvoje. Papasakojo apie akvakultūros technologijų studijas ir VDU ŽUA Akvakultūros centro veiklą. Įdomu buvo pasiklausyti apie žuvų auginimui taikomus būdus, kurie yra paplitę Lietuvoje, ES ir pasaulyje, naudojamą įrangą ir technologijas. Mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje, kurios metu turėjo atpažinti žuvų veisles. Pasirodė labai gerai, nes klasėje yra žvejų. Praktinėje dalyje mokiniai susipažino su VDU ŽŪA Akvakultūros centro uždaromis apytakinėmis sistemomis bei jose auginamomis žuvimis, jų gyvenimo ypatumais.

 

Klasės vadovė Jūratė Gruzdeva

 

Blog Attachment
Atgal