gim_virselis1

Pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“

Mūsų gimnazija dalyvauja pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Rugsėjo 8 dieną gimnazijos aštuntokai vyko į pažintinę ekskursiją Žemaičių Naumiestį, Šilutės rajone. Ten dalyvavo edukacinėje pamokoje, kurioje sužinojo apie žuvų augintojo profesiją ir Šilutės PMC Žuvininkystės praktinio mokymo centro veiklą. Susipažino su žuvų auginimu arba akvakultūra Lietuvoje ir ES: auginamų žuvų rūšys, vystymosi stadijos ir užauginimo trukmė. Edukacinėje praktinėje dalyje mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti šio centro įdiegtą įrangą, technologijas bei auginamas žuvis. Susipažino su žuvų šėrimo įranga ir mėgino jas pašerti. Pamatė kaip šeriamos žuvys ir kokiu maistu jos minta. Labiausiai patiko žuvis paliesti, pakelti ir nustatyti jų svorį, pasakyti jos plėšrios ar ne. Kas norėjo galėjo nusipirkti Sibirinį Eršketą ir jį parsivežti lauktuvių į namus.

 

 

Klasės vadovė Jūratė Gruzdeva

Bendrinti: