gim_virselis1

PAŽINTINĖS ŽUVININKYSTĖS PROGRAMA

Šiais mokslo metais 25 mūsų gimnazijos mokiniai iš 1-4 klasių dalyvauja pažintinės žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Jos tikslas – plėsti programos dalyvių žinias apie akvakultūros sektorių, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, informuoti apie verslo ir karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje. Vaikai jau dalyvavo pažintinėje pamokoje su lektoriais ir remdamiesi turimomis žiniomis ir tuo, ką išgirdo, atliko užduotis puikiai iliustruotose knygelėse, o kai kurie pirmą kartą savo rankose laikė meškerę. Edukaciniame renginyje mokiniai sužinojo apie akvakultūros ūkiuose išaugintus žuvininkystės produktus, jų maistines savybes, sveiką mitybą, žuvies produktų svarbą žmogaus mitybos racione ir, panaudodami polimerinį molį, dekoravo stalo įrankį – šakutę, su kuria galima valgyti žuvies ir kitus patiekalus. Dar pradinukų laukia pažintinė išvyka į akvakultūros ir žuvivaisos ūkį.

Džiugina tai, jog vaikai turi puikią galimybę įsitraukti į inovatyvią, kūrybišką, patyriminę, ieškojimais ir atradimais paremtą ugdomąją veiklą, užsiėmimų ypač laukia, noriai ir aktyviai juose dalyvauja ir patiria teigiamų emocijų.

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

Bendrinti: