Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PAŽINTIS SU LIETUVOS UNIVERSITETAIS, KOLEGIJOMIS IR PROFESINĖMIS MOKYKLOMIS

Sausio 17 d., Šėtos gimnazistai turėjo galimybę sudalyvauti universitetų, kolegijų bei profesinių mokyklų mugėje, kuri vyko Kaune, Žalgirio arenoje. Mokiniai susipažino su mokyklomis iš visų Lietuvos kraštų, įgijo informacijos apie specialybes, domėjosi, kokia profesija galėtų jiems tikti bei kokios mokyklos ar universitetai siūlo jas studijuoti. Kelionės pabaigoje gimnazistai mielai vieni su kitais dalijosi įspūdžiais, diskutavo apie dominančias specialybes ir džiaugėsi įgiję daugiau informacijos apie juos dominančius dalykus.

Andželika Samsonovaitė III klasė

 

 

Blog Attachment
Atgal