gim_virselis1

PENKTOKŲ EKSKURSIJA Į KAUNĄ

Spalio 18 dieną penktokai susiruošė į ekskursiją, kurios metu aplankė Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejų. Muziejuje mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Kaip senovėje kariauta“. Ekskursiją vedė XV a. Lietuvos bajoras, kuris ne tik įdomiai papasakojo apie lietuvių karus su kryžiuočiais, parodė tų laikų ginklus, kovų laukų maketus, bet ir padėjo kiekvienam norinčiam uždidėti apie 10 kilogramų sveriančius šarvus, palaikyti kardą. Penktokų eilė susidarė per visą salės plotį, kadangi tik vienas kitas pabūgo tokio šarvų svorio ir atsisakė. Daugumai vaikų muziejai nelabai patinka, bet šiuo jie liko sužavėti.

Vėliau vykome į batutų parką JumpSpace, kuriame porą valandų auklėtiniai šokinėjo, darė kulversčius, mokėsi įvairių akrobatinių triukų. Laikas prabėgo akimirksniu, o aktyviai, sportiškai praleistas laikas išliks ilgam atmintyje.

Namo vykome kupini įspūdžių, nuvargę, bet patenkinti. Visiems ekskursija labai patiko! O grįždami penktokėliai klausinėjo, kada vėl važiuosime į kelionę.

 

Klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

dsc_0003 dsc_0106 dsc_0306 dsc_0344 dsc_0393 dsc_0415 dsc_0454

 

Bendrinti: