Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Perduota žinia Kėdainių mokytojams

20221020_152924

2022-10-21

 

Mūsų gimnazijos mokytojai pristatė projektą „Mokomės bendruomenės ir mokinių pažangai“ Kėdainių Švietimo pagalbos tarnyboje, kuri mūsų projekte yra bendradarbiaujanti organizacija.
Spalio 13 dieną grupė mokytojų savo patirtis pristatė Kėdainių ugdymo įstaigų metodikos tarybų atstovams. Savo patirtis ir žinias, parsivežtas iš mokymų Kroatijos Splito ir Ispanijos Alikantės mokymų centruose, pristatė matematikos mokytoja metodininkė Audronė Kvasnauskienė, geografijos mokytoja Rugilė Bacevičiūtė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Elona Nagevičienė, muzikos mokytoja Daiva Makutienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Jurgita Tekunova, lietuvių kalbos mokytoja Rasa Tarvydienė.
Tą pačią dieną rusų kalbos mokytojų metodinio ratelio užsiėmime rusų kalbos vyr. mokytoja Laimutė Morkuvienė papasakojo apie Rygoje vykusius Ta grupės mokymo centro kursus.
Spalio 20 dieną rajono pradinio ugdymo mokytojams mūsų pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Zinaida Kleivienė ir Danguolė Zubieliauskienė papasakojo apie mokymus Slovėnijos sostinėje Liublijanoje.
Gimnazijos mokytojai tobulina savo kvalifikaciją Erasmus+ programos finansuojamuose kursuose Europos Sąjungos mokymo centruose, dalinasi metodikos naujovėmis  ir skleidžia žinią apie programos galimybes ir jų sėkmingą panaudojimą  bendruomenės ir mokinių pažangai.

 

Antanida Likšienė, projekto vadovė

Blog Attachment
Atgal