Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Pergalė iš tarptautinio konkurso, vykusio Kijeve virtualiai

20221203_132255

2023-03-08

Smagu, kad į konkursus, koncertus galima vykti ne tik koncertuoti  gyvai, bet ir juose dalyvauti virtualiai. Suprantama, kad dalyvauti virtualiai yra sudėtingiau, nes filmuotis prieš kamerą vaikams nėra labai įprasta. Tiesiog nejauku, nes nėra žiūrovų, palaikymo komandos. Tačiau Šėtos gimnazijos vaikų popchorą lanko motyvuoti ir labai žingeidūs mokiniai, kurie daug repetuoja ir labai noriai dalyvauja bet kokio pobūdžio konkursuose, koncertuose.
Štai, koks gražus ir visam kolektyvui džiugus įvertinimas atkeliavo iš virtualaus tarptautinio muzikos konkurso „Лютий Фест“ Kijeve (Ukraina). Gimnazijos popchoras ,,OBUOLIUKAI“ paruošė ir nufilmavo Ingos Šeduikienės dainą „Pertraukėlė“ ir išsiuntė konkurso organizatoriams. Konkurso žiūrį vertinimai vyko vasario 25-28 dienomis. Popchorui ,,OBUOLIUKAI“ įteiktas I vietos diplomas ir sertifikatas su nuolaida dalyvauti kitame virtualiame tarptautiniame konkurse.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

 

Blog Attachment
Atgal