Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PILIGRIMINIS – PATYRIMINIS ŽYGIS

20190920_141334

Rugsėjo 20-21 dienomis I klasės mokinės kartu su Kėdainių dekanato jaunimu leidosi į piligriminį- patyriminį žygį po Anykščius. Nuo Kurklių keliavome Anykščių Šilelio mišku, teko įveikti 14 kilometrų pėsčiomis. Aplankėme Puntuką, vaikščiojome Lajų taku, apsilankėme Anykščių Šv.Mato bažnyčioje, kur šventėme Eucharistiją. Nakvynei apsistojome Kaimo turizmo sodyboje, kur kiekvienas turėjo veiklos: ruošė vakarienę, žaidė krepšinį, kepė dešreles. Vakaro programoje teko pristatyti savo sukurtą draugą, dalyvauti kūrybinėse užduotyse. Kitą dieną dalyvavome amatininkų edukacinėse programose ir kopėme į Laimės žiburį.

Grįždami namo aptarėme savo patirtus įspūdžius.

Lina Vaicekauskaitė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

 

 

Blog Attachment
Atgal