Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Pirmoji pirmokų išvyka

20220406_103521

2022-04-08

Mažieji pirmokėliai nusprendė daugiau sužinoti apie senuosius amatus – Arnetų namuose Kėdainiuose mokėsi marginti kiaušinius ir medžio drožybos. Margučių marginimo pamokoje mokiniai, susipažinę su margučių marginimo būdais, simboliais ir ornamentika, nusimargino velykinius margučius senolių paliktu tradiciniu marginimo būdu – natūraliu vašku. Drožybos pamokoje, naudodami medžio drožybos įrankius, pasigamino po medinį dirbinį. Po užsiėmimų, pasigrožėję Kėdainių senamiesčiu ir kupini įspūdžių, grįžo namo.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Rugienienė

Blog Attachment
Atgal