gim_virselis1

PIRMOJI PROJEKTO EVA IŠVYKA Į UŽSIENĮ. ŠĮ KARTĄ – AIRIJA

Mūsų gimnazijos projekto EVA delegacija jau vieši Airijos Barrisokano mokykloje. Išvyko 6 mokiniai iš 8-III klasių: Viktorija Stanišauskaitė, Eglė Gulbinaitė, Paulina Kunelytė, Laurinta Prasčiūnaitė, Martynas Autukas, Lina Sliesoraitytė, ir 2 mokytojai: gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius ir projekto vadovė anglų kalbos mokytoja Jurgita Tekunova. Į Barrisokaną taip pat atvyks mūsų partneriai iš Vokietijos, Ispanijos ir Norvegijos mokyklų. Skambės 5 kalbomis kalbančių mokinių balsai. Mūsų gimnazijos mokiniai parengė penkiakalbius žodynėlius su dažniausiai vartojamais žodžiais. Tikimės, kad jie pravers susipažįstant.

Išvažiuodami mokiniai išsakė savo lūkesčius viešnagėje.

Štai Lina tikisi ne tik pagerinti anglų kalbos žinias, bet ir įgyti naujos patirties. Merginą, kaip ir jos draugę Laurintą, domina studijos užsienyje, baigus mūsų gimnaziją, todėl ši kelionė turėtų būti joms itin naudinga. O Martynas tikisi pasimokyti naujų veiklų, kad galėtų pritaikyti jas savo gyvenime. Visi išvykę mokiniai tikisi sustiprinti savo gebėjimus kalbėti angliškai, praplėsti  akiratį, įgyti  draugų, susipažinti su Airijos tradicijomis. Neabejotinai jiems tai pavyks, nes visi mokiniai gyvens airių šeimose, lankys Barrisokano mokyklos pamokas ir, aišku, dalyvaus šios mokyklos pasiūlytose projekto veiklose.

O veiklų jie turės daug.  Tai ir kūrybinio rašymo užsiėmimai, ir mokyklų pristatymai, beje, prieš išvykdami mokiniai repetavo gimnazijos pristatymą, ir pokalbiai apie nacionalinę literatūrą. Visi mokiniai perskaitė po 2 lietuvių autorių knygas ir pasiruošė papasakoti apie jas naujiesiems draugams. O kur dar ekskursijos, bendri pietūs ir vakarienės…

Linkime visiems kuo geriausios sėkmės, atstovaujant mūsų gimnazijai, supažindinant su mūsų šalies literatūra ir kultūra. Laukiame sugrįžtančių.

Išvykos dalyviai savo įspūdžius tėvams ir visiems norintiems pristatys lapkričio 20 dieną aktų salėje.

O štai ir kelios nuotraukos

Antanida Likšienė

 

Bendrinti: