gim_virselis1

Pirmoji stovyklos ,,Praeities takais“ diena ,,Šėta miestelis, kuriame aš gyvenu“

Birželio 12 d. prasidėjo vaikų vasaros poilsio ir užimtumo stovykla. Šiandien mokiniai susipažino su jų laukiama stovyklos programa, kūrė atributiką: piešė emblemas, gamino vardo korteles, karpė raideles stovyklos pavadinimui bei piešė pėdutes. Po pietų pertraukos mokiniai kartu su mokytojomis Sigita, Asta ir Gintare dalyvavo orientacinėse varžybose po Šėtos miestelį. Susiskirstę į tris grupeles ir į pagalbą gavę lankytinų vietų sąrašą bei žemėlapį, leidosi į paiešką. Nauja patirtis ir mokiniams, ir mokytojams, kurie nepažįsta miestelio lankytinų vietų, buvo puiki. Nežiūrint į tai , kad lauke lijo, mokiniai įveikė užduotį ir dar geriau pažino miestelį. O mokytojos Asta ir Sigita turėjo puikią galimybę susipažinti su lankytinomis vietomis Šėtoje. Sugrįžę į mokyklą visi drauge susišildėme prie arbatos puodelio, žaidėme žaidimus. Dienos pabaigoje mokiniai pasidalino įspūdžiais bei užrašė savo mintis į dienoraštį. 
Stovyklos vadovė mokytoja Gintarė
19025265 19055796 19055876 19095371 19095722 19222757

Bendrinti: