gim_virselis1

PIRMOKAI DALYVAVO IDĖJŲ KONKURSE „AŠ – PROBLEMOS SPRENDĖJAS” IR TAPO VIENAIS IŠ NUGALĖTOJŲ

Per šiuos mokslo metus mažieji mano mokinukai patyrė nemažai iššūkių: susipažino su mokytoja, klasės draugais, mokykla, mokėsi skaityti, rašyti, skaičiuoti ir dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei nevyriausybinės organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojamame finansinio raštingumo projekte „Aš pats“.

Vaikai sužinojo, kad išleisti pinigus galima greitai, tačiau užsidirbti ir susitaupyti užtrunka laiko, kad reikia būti atsakingais, priimti tinkamus sprendimus, mokėti planuoti ir suprasti, kiek daug reikia mokytis, dirbti ir dalintis, kad svajonės galėtų išsipildyti.

Gegužės mėnesį 1 klasės mokiniai dalyvavo idėjų konkurse „Aš – problemos sprendėjas“. Vaikai problemą pastebėjo jau rudenį, kai tėveliai kasdien duodavo kišenpinigių ir visus juos mažieji  norėdavo išleisti. Taigi, padedami mokytojos, vaikai ryžosi labai nelengvam iššūkiui – taupyti svajonei. Iš antrinių žaliavų – 0,5 l stiklainių kiekvienas vaikas pasigamino taupyklę – banką ir kasdien dalį pinigų neišleidžia, o atideda taupymui. Oi, kaip jie stengiasi, kad nors centuką įmesti į taupyklę!!! Ir kaip džiaugiasi, kad stiklainis pilnėja, o konkurso organizatoriai įvertino iškeltos problemos sėkmingą įgyvendinimo idėją. Nuo naujų mokslo metų su vaikais tęsime kelionę po finansinio raštingumo šalį.

Pirmokai ir jų mokytoja Zina

Daugiau skaitykite čia >>>.

Bendrinti: