PIRMOKAI KAUNE

Kauno pilį, senamiestį, Rotušę, apžiūrėjome pro autobuso langą. Nenorėjome sušlapti, nes miestas pasitiko kartu su lietumi.

Curiosity edukaciniame pramogų centre vaikų laukė daugybė skirtingų pažinimo erdvių: garsų pažinimo, spalvų, gamtos jėgų, žmogaus kūno pažinimo, galvosūkių, emocijų, žemės ir kosmoso, statybos ir dizaino, ūkio ir maisto pažinimo. Čia praleistos dvi valandos neprailgo, nes vaikai turėjo nuostabų patyrimą mieste, skirtame smalsiems vaikams.

Po pietų „Čarli“ picerijoje laukė „Zoopark“ – pirmasis Lietuvoje kontaktinis zoologijos sodas. Mokiniai gyvūnus lietė, glostė, maitino ir sužinojo įdomių faktų apie jų gyvenimą.

Visi patyrėme nuostabų jausmą, maitindami papūgas nektaru, aplink spurdant daugybei sparnų.

Įdomu ir gera buvo stebėti vaikus žaidžiančius ir kartu besimokančius, kuriančius ir besidominčius įvairiomis profesijomis, patiriančius ir atrandančius pasaulį ir save pačius.

Pirmokų mokytoja Giedrė Motiejūnienė