Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PIRMOKAI NORI ŽINOTI

Visi pirmos klasės mokiniai lanko būrelį „Noriu žinoti“. Užsiėmimų veiklos principas – „Stebiu, tyrinėju, atrandu“. Atlikdami įdomią tiriamąją veiklą (stebėjimus, bandymus, eksperimentus ir kt.), vaikai mokosi iškelti klausimus kas? kaip? kodėl?, ieško atsakymų, stebi pokyčius, fiksuoja faktus, sieja juos tarpusavyje, atkreipia  dėmesį į gamtinės aplinkos įvairovę, daro išvadas. Užsiėmimų metu mokiniai naudoja gamtamoksliniam ugdymui  gautas priemones.

Kiekvieno ketvirtadienio ryte mažiesiems mokinukams smalsu, kokia bus užsiėmimo tema, ką jie veiks, labai noriai įsitraukia į veiklas ir džiaugiasi bandymų rezultatais.

Pirmame užsiėmime vaikai piešė gėles ir „pražydino“ jas vandenyje, o antrajame – piešė vašku ant vandens.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Zinaida Kleivienė

Blog Attachment
Atgal