gim_virselis1

PIRMOKAI NORI ŽINOTI

Visi pirmos klasės mokiniai lanko būrelį „Noriu žinoti“. Užsiėmimų veiklos principas – „Stebiu, tyrinėju, atrandu“. Atlikdami įdomią tiriamąją veiklą (stebėjimus, bandymus, eksperimentus ir kt.), vaikai mokosi iškelti klausimus kas? kaip? kodėl?, ieško atsakymų, stebi pokyčius, fiksuoja faktus, sieja juos tarpusavyje, atkreipia  dėmesį į gamtinės aplinkos įvairovę, daro išvadas. Užsiėmimų metu mokiniai naudoja gamtamoksliniam ugdymui  gautas priemones.

Kiekvieno ketvirtadienio ryte mažiesiems mokinukams smalsu, kokia bus užsiėmimo tema, ką jie veiks, labai noriai įsitraukia į veiklas ir džiaugiasi bandymų rezultatais.

Pirmame užsiėmime vaikai piešė gėles ir „pražydino“ jas vandenyje, o antrajame – piešė vašku ant vandens.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Zinaida Kleivienė

Bendrinti: