gim_virselis1

Pirmokų išvyka

2022-05-17

Gegužės 17 dieną pirmokai vyko į Kauną. Mokiniai lankėsi Curiocity pramogų centre. Iš pradžių mokiniai turėjo trumpą edukacinę pamokėlę „Pirmieji žingsniai mėnulyje“, kurios metu susipažino su jau atrastais dangaus kūnais, sužinojo, kas buvo pirmieji į kosmoso platybes nukeliavę žmonės bei gyvūnai. Taip pat jie susipažino su kitomis Saulės sistemos planetomis, jų ypatumais. Po užsiėmimų mokiniai galėjo įdomiai praleisti laiką visose edukacinio centro erdvėse, kuriose yra integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, kur sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas.

Vėliau mokiniai lankėsi Zooparke ir klausėsi kultūros paso edukacinės pamokos „Paslaptingas atradimų pasaulis Kauno Zooparke“. Čia mokiniai išsiaiškino, ką valgo ežiukas, kodėl triušiai nėra graužikai, kaip atskirti vėžlio patiną nuo patelės, ir sužinojo, ar vėžliai turi dantis.

Mokiniai papildė savo žinių bagažą, pasisėmė gerų emocijų džiaugdamiesi netikėtais gyvūnijos pasaulio atradimais, ir laimingi grįžo namo.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Rugienienė

   

Bendrinti: